Математика

Петър Тодоров Бочуков -
Distinction на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, І място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Христина Георгиева

Елена Стефанова Ганчева –
Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Христина Георгиева

Петър Кънчев - Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ръководител Христина Георгиева

Тодор Атанасов -.Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ръководител Христина Георгиева

Тома Тихомиров Петков - ІІ място на МТ ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място

МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Мария Христова

Радослав Петров Филипов - ІІ място на МТ ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Мария Христова 

Илияна Илиева Петрова – ІІІ място на МТ ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място Коледен турнир-областен кръг, ръководител Мария Христова 

Симеон Георгиев Щебунаев - І място на МТ ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг, ръководител Мария Христова 

Йорданка Мартинова Цвяткова - ІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, І място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място МС ”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІІ място Австралийско математическо състезание, ръководител Мария Христова

Теодора Христова Колева - ІІІ място на МТ ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МТ ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Мария Христова 

Илияна Илиева Петрова - І място на МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг по математика, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Мария Христова

 Цветина Ивайлова Колева - ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг , ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, І място Областен кръг на олимпиада, ръководител Мария Христова 

Станислав Александров Тодоров - І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІІ място Коледен турнир-областен кръг, ръководител Мария Христова 

Станимир Недев Филипов - І мястоОбластен кръг на олимпиада математика, ръководител Мария Христова 

Николай Илиянов Иванов – ІІІ мястоОбластен кръг на олимпиада по математика, ІІ място Коледен турнир-областен кръг, ръководител Мария Христова 

Филип Илиев Рашев – І мястонаОбластен кръг на олимпиада по математика, ръководител Мария Христова

Тома Тихомиров Петков – І място Коледен турнир-областен кръг по математика, ІІ място Австралийско матем.състезание, ръководител Мария Христова

Богомил Божидаров Паралчев – І място Областен кръг на олимпиада по математика, Credit Австралийско матем.състезание, ръководител Цветана Кюмюрджиева 

Мартин Огнянов Никовски – ІІ мястоОбластен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова 

Вероника Христова Йосифова - ІІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІ място МТ ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІI място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева 

Николай Владимиров Йорданов – CreditАвстралийско матем.състезание, ІI място МТ ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІІ място МТ ”Ив.Салабашев”-област.кръг, Імясто МС ”Европейско кенгуру”-областен кръг, Отлично представяне МС ”Европейско кенгуру” - национален кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева 

Мартин Валентинов Янкабаков – ІІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева

Симеон Симеонов Филипов – ІІІ мястоМС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева 

Велина Валериева Атанасова – І мястоМТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МС ”Европейско кенгуру” - областен кръг, ръководител Корнелия Пашова

Бранимир Иванов Иванов – ІІ мястоМТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, І място МС”Европейско кенгуру” - областен кръг, ръководител Корнелия Пашова 

Павел Любомиров Пашов – ІІI мястоМТ”Черноризец Храбър”- областен кръг, ръководител Корнелия Пашова 

Велина Валериева Атанасова – ІІI мястоМТ”Ив.Салабашев”- област.кръг, ръководител Корнелия Пашова 

Пламен Емилов Минков – ІІ мястоМС”Европейско кенгуру”- областен кръг, ръководител Корнелия Пашова 

Тодор Владимиров Тодоров – ІІI мястоМС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Корнелия Пашова 

Андреан Ивелинов Желев – І мястоМТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”- област.кръг, ръководител Диана Трендафилова 

Панайот Димитров Заров – ІІІ мястоМТ”Черноризец Храбър”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова 

Кристиян Йорданов Марчев – І мястоМТ”Ив.Салабашев”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова 

Петър Иванов Тодоров – І мястоМТ”Ив.Салабашев”- областен кръг, І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Косара Боянова Ботева – ІІ място МТ ”Ив.Салабашев” - областен кръг, ІІІ място МС ”Европейско кенгуру”- областен кръг, І място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова

Пепа Недялкова Ценкова – ІІ мястоМТ ”Ив.Салабашев”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Мартин Огнянов Никовски – ІІ мястоМТ ”Ив.Салабашев”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Йордан Тодоров Владов – ІІІ място МТ ”Ив.Салабашев”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Михаела Георгиева Щебунаева – ІІ място МС ”Европейско кенгуру”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Петя Каменова Николова – ІІ място МС ”Европейско кенгуру”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Мирослав Атанасов Тетевенски – ІІІ място МС ”Европейско кенгуру”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Димитър Николаев Шандурков – ІІІ място МС ”Европейско кенгуру”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Стефан Атанасов Джажев – ІІІ място МС ”Европейско кенгуру”- областен кръг, ръководител Диана Трендафилова

Александра Цанева Николова – ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова


Информатика и информационни технологии

Николай Стефанов Хубанов -
ІІІ място на Есенен турнир по информатика и ИТ, ІІ място Национален кръг по информатика - ръководител проф. Капралов

Тома Тихомиров Петков
І място наОбластен кръг на олимпиадата по информатика, ръководител Зорница Дженкова

Станислав Александров Тодоров - І място на Областен кръг на олимпиадата по информатика, ръководител Зорница Дженкова

Александър Николаев Николаев - Отличен 6 на Национален кръг олимпиада по Информационни технологии, ръководител Зорница Дженкова

Христо Светославов Димитров - Отличен 6 на Национален кръг олимпиада по Информационни технологии, ръководител Зорница Дженкова

Калоян Радославов Начев - Отличен 6 на Национален кръг олимпиада по Информационни технологии, ръководител Зорница Дженкова


Химия

Петър Иванов Тодоров –
І място на Областен кръг на олимпиада по Химия, ръководител Даниела Цонева

Богомил Божидаров Паралчев –
ІІ място на Областен кръг на олимпиада по Химия, ръководител Даниела Цонева

Георги Стефанов Георгиев – ІІ място на Областен кръг на олимпиада по Английски език, ръководител Ценка Тотева


Биология

Венцислав Божидаров Григоров –
І място, Областен кръг на олимпиада, Оценка 5.50, Национален кръг на олимпиада, ръководител Иванка Стоянова

Яна Николаева Петкова –
І място, Областен кръг на олимпиада, Отлично представяне, Национално състезание, ръководител Иванка Стоянова

Кристиана Ангелова Добрикова – ІІ място, Областен кръг на олимпиада, Добро представяне, Национално състезание, ръководител Иванка Стоянова

Габриела Руменова Колева – ІІІ място, Областен кръг на олимпиада, ръководител Иванка Стоянова

Диана Самим Рафики – ІІІ място, Областен кръг на олимпиада, ръководител Иванка Стоянова


Руски език

Николай Стефанов Хубанов 
ІІ място, Областен кръг на олимпиадата, ръководител Ценка Илиева

Стефан Савчев Събев
ІІІ място, Областен кръг на олимпиадата, ръководител Ценка Илиева

Йосиф Пламенов Христов – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Кристиян Иванов Атанасов – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Рени Христова Никифорова – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Мартина Калинова Чочева – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Ивелина Георгиева Илиева – ІІ място, Руски език, ръководител Ценка Илиева

Силвия Стоянова Петрова – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Маргарита Цветанова Острева – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Наталия Венелинова Бориславова – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Йоана Динкова Тодорова – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Пламена Николаева Генчева - Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Ирина Стефанова Стоянова – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева

Мартин Добринов Денчев – ІІ място, Национален фестивал на детските и юношеските пиеси на руски език „Здраствуйте братушки”, ръководител Ценка Илиева


Физическо възпитание и спорт

Даниел Любомиров Ангелов
ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Бранимир Иванова Иванов
ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Мартин Валентинов Янкабаков – ІІ   място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Живко Ивелинов Желев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

І място, Областно първенство-плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Иван Красимиров Начев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Георги Иванов Минчев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

І място, Областно първенство - плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Мартин Стоянов Дачев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Виктор Иванов Димитров – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Ивайло Любенов Ялъмов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Петър Блажков Блажев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Денислав Руменов Белчев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Иван Атанасов Иванов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Георги Стефанов Георгиев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши ръководител: Антоанета Андреева

Венцислав Тодоров Вачев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Тихомир Илиянов Кръстев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Станимир Недев Филипов – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Венцислав Тодоров Вачев - ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Тихомир Илиянов Кръстев – ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Станимир Недев Филипов – ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Ния Христова Стефанова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Нели Миткова Добрева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Пресияна Бисерова Стоенчева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Милена Светославова Йосифова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Траяна Здравкова Паскалева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Антоанета Станиславова Сорокина – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Симона Мариянова Ненова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Роксана Димитрова Радева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Гергана Петрова Горанова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Джесика Искренова Илчева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Ралица Тодорова Тодева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

 Милена Светославова Йосифова - Х място, Световни ученически игри - хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева


Театрална формация Движение

Ирина Стоянова Стефанова -
ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе, Отлично представяне, ІІнацион.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Ивелина Георгиева Илиева - ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе, Отлично представяне, VІІІнационални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал. Митев, Марияна Митева

Силвия Стоянова Петрова - ІІ място, ІІнационален ученически театрален фестивал-Русе, Отлично представяне, VІІІнационални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Виктория Антониева Велкова - ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе,Отлично представяне, VІІІнационални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал. Митев, Марияна Митева

Лъчезар Михайлов Лалев - ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе, Худ. р-ли Ал. Митев, Марияна Митева

Ива Димитрова Калчева - ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе, Худ. р-ли Ал. Митев, Марияна Митева

Живко Ивелинов Желев - ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе, Худ. р-ли Ал. Митев, Марияна Митева

Димитър Ивелинов Стойков - ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Даяна Божидарова Бакоева - ІІ място, ІІ национален ученически театрален фестивал-Русе, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Ирина Стоянова Стефанова - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Валери Христов Митов - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Николай Иванов Кожухаров - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Георги Георгиев Николов - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Виолина Марио Иванова - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Гергана Миленова Параскевова - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Павел Валентинов Кръстев - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Николай Денчев Скорчев - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Мартин Добринов Денчев - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Панайот Димитров Зарев - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Иванелия Пламенова Тотева - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

Косара Боянова Ботева - Отлично представяне, VІІІ национални ученически театрални празници-Шумен, Отлично представяне, ІІ национ.театр.празник „От деца за деца”-София, Худ. р-ли Ал.Митев, Марияна Митева

За контакти

Адрес: ул. Елин Пелин №2 5300 Габрово, България

Телефон, факс: +359 (0)66 / 808 246

Email: pmg_gab@abv.bg

Календар

Ноември 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30