Clipboard02

Честит празник на всички ученици, колеги, родители и приятели на ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“!

Честит празник на всички, докоснали се до приказката ПМГ, и нека примерът и заветът на нашия патрон присъстват неизменно в думите и делата ни.

Продължаваме да пишем историята на математическа гимназия с много любов, професионална компетентност, човешка топлота и отдаденост на нашите ученици! Нека има още смели мечти, покорени върхове и безкрайни хоризонти!

Нека благодарение на  загрижеността на всички, името на ПМГ да пребъде  достойно във времето.

Щастливи и удовлетворени сме от успехите на нашите ученици, те прославиха името на гимназията на значими национални и международни форуми в множество области на познанието, със своето безкористното отношение към науката те са образец на останалите, те са ореола на гимназията.

Бъдете здрави и щастливи, мъдри и успешни!

ЦВЕТАНА КЮМЮРДЖИЕВА

Директор на ПМГ "Акад. Иван Гюзелев"

Важна новина за настоящите четвъртокласници и техните родители

От 08 юли  до 10 юли учениците, които желаят да кандидатстват за прием в 5 клас, подават документи в ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ от 08,00 до 17,00 часа в стая 110 или онлайн на електронна поща: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., като изпращат сканирано заявление - / изтегли / , подписано от родител и сканирано удостоверение за завършен начален етап на основно образование. Ако ученикът/ученичката кандидатства от друга област, прилага служебна бележка с резултатите.

Резултати от математическото състезание „Математика за всеки“, проведено на 28.06.2020 г. в ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ - Габрово. - отвори

От 8 до 10 юли се подават документи  за кандидатстване в ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ - описани в графика.

График на дейностите по приемане на документи и организиране класирането и записването на ученици на места, утвърдени с държавния план-прием в V клас за учебна 2020/2021г. - отвори

Приемът в V клас в ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ - Габрово за учебна 2020-2021г., ще се осъществи въз основа на по-високия резултат от областния кръг на олимпиадата по математика или от състезанието „Математика за всеки“.  Състезанието „Математика за всеки“ ще се проведе на 28.06.2020 г. в ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ - Габрово  при спазване на  строги противоепидемични мерки.

Нов регламент за осъществяване на държавния план-прием, приет на 21.05.2020г. - отвори

РЕГЛАМЕНТ ЗА ОРГАНИЗИРАНЕ И ПРОВЕЖДАНЕ НА МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА УЧЕНИЦИ ОТ IV КЛАС ПРЕЗ 2019-2020 УЧЕБНА ГОДИНА "МАТЕМАТИКА ЗА ВСЕКИ"

Заявление за участие в състезанието „Математика за всеки“ се приемат до 24 юни 2020г. на email -  Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

изтегли заявление

За допълнителна информация във връзка с провеждането на състезанието и приема в V клас следете сайта на гимназията.

За контакти

Адрес: ул. Елин Пелин №2 5300 Габрово, България