Конкурс по математика Печат Е-поща

Скъпи участници в конкурса,

Ръководството на гимназията ви поздравява за участието ви и ви кани на 25 май 2011г. от 10 часа в Камерна зала на Природоматематическа гимназия да присъствате на финалния етап - награждаване на отличилите се участници и закриване на състезанието за учебната 2010/2011г.

В чест на предстоящото отбелязване на 40-годишнината от създаването на Природоматематическа гимназия ”Акад. Иван Гюзелев” - гр. Габрово учителската колегия обявява началото на

ЗАДОЧЕН КОНКУРС ПО МАТЕМАТИКА

за учениците от 4 до 7 клас

relative1cp

Задачи I кръг
Задачи II кръг

Решенията изпращайте на електронния или на пощенския адрес на училището:

Електронен адрес: Пощенски  адрес:
за Задочен конкурс по математика
ул. „Елин Пелин” №2
5300, гр. Габрово

- Срок за изпращане на решенията:

• І кръг- 18.04.2011 г.
  • ІІ кръг- 18.05.2011 г.

- Резултати I кръг

- Резултати II кръг

Регламент:

1.  През тази учебна година конкурсът се провежда в два кръга.
  2. За всеки кръг състезателите получават по три задачи.
  3. Всяко вярно и пълно решение на задача се оценява със 7 точки. Максималният брой точки от всеки кръг е 21.
  4. След всеки кръг на състезанието на сайта на гимназията ще бъде обявявано временно класиране на участниците
  5.  Обявяването на резултатите от конкурса и награждаване на победителите ще стане на 25.05.2011 г. в Природоматематическа гимназия ”Акад. Иван Гюзелев” гр. Габрово.