8а клас Печат Е-поща

Щастливи, изпълнени с впечатления, учениците от 8а клас прекараха трите почивни  дни от 4 до 6 март на Егейско море, поклониха се пред мощите на Св. Димитър Солунски, изкачиха се до скалните манастири на Метеора и запечатаха спомените в прекрасни снимки под цъфналите бадемови дръвчета и зелените палми на морския бряг.

Хубаво е да се махнеш от града, макар и за един ден, и да се качиш на Узана.

Силен вятър, преспи сняг по пътеката към връх Исполин, прекрасно настроение и много, много смях...

На 23 декември 2010 год. учениците от 8 а клас участваха в традиционното коледно тържество - възстановка на трапезата на Бъдни вечер.

В предрождественската нощ на Бъдни вечер, когато се сбъдват пожелания и стават чудеса, скъпи ученици, аз ви пожелавам щастливи изненади, незабравими мигове, много радост... Обичайте и бъдете обичани!

Марияна Митева