Карта на сайта Начало Актуални Новини Литературен конкурс "Морето, морето, морето..."
Литературен конкурс "Морето, морето, морето..." Печат Е-поща
Неделя, 19 Декември 2010г. 00:00ч.
И тази година Националният литературен конкурс излъчи награда за наша ученичка: Яна Савчева Събева от 6 клас спечели трета награда с есето си "Морето" ( раздел "Проза", втора възрастова група).
Тази година в конкурса участваха 344 творби на 275 ученици от 48 селища в страната.
БРАВО, Яна!

На Четвъртия национален конкурс "Морето, морето, морето...", проведен във Варна на 21.11.2009г., ученичката от 7а клас на нашата гимназия, Елиза Пламенова Делиева, получи поощрителна награда в раздел "Проза", втора възрастова група, за есето си "Морето".
В конкурса са взели участие 153 ученици от 25 населени места, които са изпратили 204 творби.
Елиза получи грамота за участието си. Организаторите от Общински детски комплекс й подариха и книги.
БРАВО, Елиза!