Карта на сайта Начало Актуални Новини Важно съобщение относно математическото състезание ОТКРИВАНЕ НА МЛАДИ ТАЛАНТИ
Важно съобщение относно математическото състезание ОТКРИВАНЕ НА МЛАДИ ТАЛАНТИ Печат Е-поща
Понеделник, 04 Юни 2018г. 13:48ч.

Всички ученици, заявили желание за участие в математическото състезание "Откриване на млади таланти", да се явят на 9 юни 2018г. /събота/ до 8:30 часа в сградата на ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" -гр. Габрово.

Учениците, които не желаят публично оповестяване на резултатите им, трябва да подадат в деня на състезанието попълнена следната декларация.

Състезанието е с продължителност три астрномически часа. Можете да се запознаете подробно с регламента на състезанието, който се намира на сайта на МОН в раздел "Олимпиади и състезания".