Постижения 2015/16
ПЪРВА НАГРАДА В БИЕНАЛЕТО НА ХУМОРИСТИЧНА-САТИРИЧНА ДЕТСКА РИСУНКА Печат Е-поща

На 22 май 2016г. Надежда Савчева от 6б клас получи първа награда за участието си в биеналето на хумористично-сатиричната детска рисунка на тема „Нашият избор: спорт и смях за здраве“ организирано от Дома на хумора и сатирата в Габрово. Наградата бе предоставена от фондация“People Serve Bulgaria Aalst- Gabrovo“, Белгия и Сдружение „Приятели на Белгия“.

ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ- ШАМПИОНИ НА БЪЛГАРИЯ! Печат Е-поща

Отборът на ПМГ „Академик Иван Гюзелев“ извоюва нова титла от ученическите игри по хандбал при девойките 11-12 клас.  За пореден път  – шампиони на България!

На зонално първенство по хандбал за юноши и девойки (11-12 клас) в град Ловеч нашите хандбалистки завоюваха 1-во място, а юношите - 3то място.

МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС PICASSO ART CONTEST 2016г. Печат Е-поща

Никола Максимов от 6а клас спечели първо място – STAR ARTISTс 9,5 точки от общо 10 на международен конкурс за рисунка PICASSO ART CONTEST 2016. Неговата творба е избрана сред рисунките на повече от 800 деца от над 60 държави.

Никола е не само изявен математик и информатик, а и обещаващ млад художник!

XLVIII НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО ФИЗИКА Печат Е-поща

XLVIII НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО ФИЗИКА

На 5 и 6 април 2016 година в гр. Ловеч се проведе Националния кръг на четиридесет и осмата Национална олимпиада по физика за учениците от VII до XII клас. До националия кръг бяха класирани 120 ученици, които се състезаваха в четири възрастови групи. Учениците от възрастови групи VII, VIII и IX клас решаваха по три задачи, а старшата възрастова група X-XII клас по четири задачи. Част от елементите им са и на ниво международна олимпиада по физика.

Калоян Ботев, Маргарита Моллова и Мартина Георгиева от 9а клас и Добрин Башев от 7а от ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ бяха допуснати за участие в Националната олимпиада по физика. Те отново се представиха достойно, като Калоян завоюва шесто място.

<< Начало < Предишна 1 2 3 4 Следваща > Край >>

Страница 1 от 4