Карта на сайта Начало Постижения Постижения 2016/2017 Траяна Георгиева със сребърен медал - ноември 2016г
Траяна Георгиева със сребърен медал - ноември 2016г Печат Е-поща
Trayana Georgieva

ТРАЯНА ГЕОРГИЕВА СЪС СРЕБЪРЕН МЕДАЛ ОТ
IX НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА
КЛЮЧОВИ КОМПЕТЕНТНОСТИ ПО ПРИРОДНИ НАУКИ

На 19 и 20 ноември 2016 г. в град Ловеч се проведе Деветото национално състезание за ключови компетентности по природни науки. Темата на състезанието беше ,,Науката не е от вчера”.В него участваха 60 ученици от цялата страна, показващи знания и практически умения по природните науки – биология, химия и физика, разпределени в 10 отбора.

От област Габрово в състезанието участваха двама ученици.

От ПМГ "Акад.Иван Гюзелев”- Габрово участва Траяна Ивова Георгиева, ученичка от 8а клас. Съвместно с 5 ученици от други области беше част от отбор № 2. Траяна показа знания и умения при решаване и презентиране на задачите в екип и отборът и заслужено са класира на II- ро място. Тя и всички участници от отбора получиха сребърни медали.