УчИМИ 2017г. Враца Печат Е-поща

УчИМИ Генков - Грамота УчИМИ Генков - Грамота УчИМИНа проведената Ученическа конференция (УК’17) на УчИМИ  от 13 до 15 януари 2017 г. в град Враца авторският проект  “Физична лаборатория“ на Георги Делянов Генков от 11 клас бе отличен с две  специални грамоти - за приложно моделиране и  за социалнозначим проект.

С грамота за отлично представяне бе награден и съвместният проект „Робот‐Хенд“  на Георги Иванов Георгиев от 12 клас в ПМГ „Акад. Иван Гюзелев” и Симеон Христов Симеонов  от ПТГ „Д‐р Никола Василиади ”.

Над 80 ученици от математически и общообразователни гимназии от цялата страна участваха в конкурса. Те представиха общо 63 авторски проекта по математика, информатика и информационни технологии.

Пожелаваме  успех в кариерната стълбица!