Карта на сайта Начало Постижения Постижения 2018/2019 Състезание по информатика "Младен Манев" 2018 г.
Състезание по информатика "Младен Манев" 2018 г. Печат Е-поща

ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово, съвместно с Комисията за извънкласна работа по информатика към СМБ, проведе on-line състезание по информатика, посветено на паметта на нашия колега Младен Манев. Първото пилотно издание на състезанието беше на 21 октомври 2018 г. (неделя) от 10:00 часа с продължителност три часа. Поканени бяха за участие учениците от 6. клас, които в националната ранглиста от миналата учебна година заемат първата половина от местата. Участваха ученици от София, Варна, Пловдив, Русе, Шумен, Благоевград и Плевен.  От Габрово участваха 6 ученици, от които най-добре се представиха Радослав Радков и Борис Карабойков от  6 клас на ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“.