Карта на сайта Начало Постижения Постижения 2018/2019 Зимен математически турнир "Атанас Радев" в гр. Сливен
Зимен математически турнир "Атанас Радев" в гр. Сливен Печат Е-поща

Златен медал и еднолично първо място с максимален резултат на Зимен математически турнир "Атанас Радев" проведен от 18 до 20 януари 2019г. в гр. Сливен. Само седмица след златния медал по информатика от Международната Жаутиковска олимпиада, идва и златния медал по математика на второто от четирите най-силни състезания за учебната година в тази наука (ЕМТ, ЗМТ, ПМС и НОМ3)!

Зимно математическо състезание

Успешен дебют на Ясен Пенчев- 7 клас  на Зимния математически турнир в Сливен! Турнирът е едно от най-сложните национални математически състезания за ученици от 8 до 12 клас и е включен в календара на МОН. Ясен е ученик в 7 клас, но се състезава в групата на осмокласниците. Въпреки силната конкуренция на ученици от 8 клас от водещите математически гимназии в страната, Ясен успя да спечели трета награда в тази възрастова група!

Зимно математическо състезание