Кратки новини

Партньори и програми

  Microsoft IT Academy

 

 

Постижения 2007/08 - Математика Печат Е-поща


Петър Тодоров Бочуков - Distinction на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, І място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Христина Георгиева

 

Елена Стефанова Ганчева – Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Христина Георгиева

 

Петър Кънчев - Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ръководител Христина Георгиева

 

Тодор Атанасов -. Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ръководител Христина Георгиева


Тома Тихомиров Петков - ІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място

МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Мария Христова


Радослав Петров Филипов - ІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Мария Христова


Илияна Илиева Петрова – ІІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място Коледен турнир-областен кръг,

ръководител Мария Христова


Симеон Георгиев Щебунаев - І място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг, ръководител Мария Христова


Йорданка Мартинова Цвяткова - ІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, І място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място

МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІІ място Австралийско матем.състезание,

ръководител Мария Христова


Теодора Христова Колева - ІІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг,

ръководител Мария Христова


Илияна Илиева Петрова - І място на МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг по математика, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Мария Христова


Цветина Ивайлова Колева - ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг , ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, І място

Областен кръг на олимпиада, ръководител Мария Христова


Станислав Александров Тодоров - І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІІ място Коледен турнир-областен кръг,

ръководител Мария Христова


Станимир Недев Филипов - І място Областен кръг на олимпиада математика, ръководител Мария Христова


Николай Илиянов Иванов – ІІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІ място Коледен турнир-областен кръг,

ръководител Мария Христова


Филип Илиев Рашев – І място на Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Мария Христова


Тома Тихомиров Петков – І място Коледен турнир-областен кръг по математика, ІІ място Австралийско матем.състезание, ръководител Мария Христова


Богомил Божидаров Паралчев – І място Областен кръг на олимпиада по математика, Credit Австралийско матем.състезание, 

ръководител Цветана Кюмюрджиева


Мартин Огнянов Никовски – ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова


Вероника Христова Йосифова - ІІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІI място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Николай Владимиров Йорданов – Credit Австралийско матем.състезание, ІI място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІІ място

МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, Імясто МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, Отлично представяне МС”Европейско кенгуру” - национален кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Мартин Валентинов Янкабаков – ІІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Симеон Симеонов Филипов – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Велина Валериева Атанасова – І място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг,

ръководител Корнелия Пашова


Бранимир Иванов Иванов – ІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг,

ръководител Корнелия Пашова


Павел Любомиров Пашов – ІІI място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Корнелия Пашова


Велина Валериева Атанасова – ІІI място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Корнелия Пашова


Пламен Емилов Минков – ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Корнелия Пашова


Тодор Владимиров Тодоров – ІІI място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Корнелия Пашова


Андреан Ивелинов Желев – І място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг,

ръководител Диана Трендафилова


Панайот Димитров Заров – ІІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Кристиян Йорданов Марчев – І място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Петър Иванов Тодоров – І място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг,

ръководител Диана Трендафилова


Косара Боянова Ботева – ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, І място

Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова


Пепа Недялкова Ценкова – ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Мартин Огнянов Никовски – ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Йордан Тодоров Владов – ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Михаела Георгиева Щебунаева – ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Петя Каменова Николова – ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Мирослав Атанасов Тетевенски – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Димитър Николаев Шандурков – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Стефан Атанасов Джажев – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Александра Цанева Николова – ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова

 
© 2005-2019 ПМГ 'Академик Иван Гюзелев' гр. Габрово | За нас