Кратки новини

Партньори и програми

  Microsoft IT Academy

 

 

Карта на сайта Начало Постижения Постижения 2007/2008 Постижения 2007/08 - Физическо възпитание и спорт
Постижения 2007/08 - Физическо възпитание и спорт Печат Е-поща

 

Даниел Любомиров Ангелов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


Бранимир Иванова Иванов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


Мартин Валентинов Янкабаков – ІІ   място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Живко Ивелинов Желев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

І място, Областно първенство-плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


 

Иван Красимиров Начев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Георги Иванов Минчев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

І място, Областно първенство - плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство -

плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


Мартин Стоянов Дачев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Виктор Иванов Димитров – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Ивайло Любенов Ялъмов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Петър Блажков Блажев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Денислав Руменов Белчев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Иван Атанасов Иванов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки


 

Георги Стефанов Георгиев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши ръководител: Антоанета Андреева


 

Венцислав Тодоров Вачев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


 

Тихомир Илиянов Кръстев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


Станимир Недев Филипов – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


 

Венцислав Тодоров Вачев - ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


 

Тихомир Илиянов Кръстев – ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


 

Станимир Недев Филипов – ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева


 

Ния Христова Стефанова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева


 

Нели Миткова Добрева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева


 

Пресияна Бисерова Стоенчева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева


 

Милена Светославова Йосифова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева


 

Траяна Здравкова Паскалева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева


Антоанета Станиславова Сорокина – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева


 

Симона Мариянова Ненова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева


Роксана Димитрова Радева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева


Гергана Петрова Горанова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева


 

Джесика Искренова Илчева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева


 

Ралица Тодорова Тодева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева 


Милена Светославова Йосифова - Х място, Световни ученически игри - хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева

 
© 2005-2019 ПМГ 'Академик Иван Гюзелев' гр. Габрово | За нас