Турнир по информатика Печат Е-поща

Цвета Огнянова Тодорова от 5а клас в ПМГ „Акад.Иван Гюзелев” – Габрово се класира на първо място на ХІ Национален есенен турнир по информатика „Джон Атанасов”, който се проведе от 25 до 27 ноември 2011г. в гр.Шумен.

Цвета се състезава във възрастова група Е, в която участниците са 71 ученици от ІV и V клас от цялата страна, и получава максимален брой точки – 300. Удостоена е с грамота за завоюваното първо място, сертификат за участие и награда от Terelik Academy School – Шумен.

В турнира достойно са се представили всичките 18 ученици от отбора на ПМГ, като 10 от тях са петокласници. Д-р Младен Манев ежеседмично провежда допълнителни занимания с децата  от 5”а” клас, а с учениците от 8 до 12клас работи проф. д-р Стоян Капралов.