Нов успех по химия в Сливен Печат Е-поща

himiqqqqq

От 12.04. до 13.04.2013г. в гр. Сливен се състоя ХV-то Национално състезание по химия и опазване на околната среда. В него взеха участие 180 ученици от 11 и 12 клас от цялата страна, които в продължение на пет часа решаваха логически и изчислителни задачи с повишена трудност. Ученикът Димитър Николаев Шандурков от 11”а” клас получи оценка ОТЛИЧЕН 6.00 в изключително оспорвана борба и голяма конкуренция.  Това е неговият пореден успех след достойното му представяне в Националния кръг на тазгодишната олимпиада по химия и опазване на околната среда през месец март в гр. Бургас.

Успехите  му са плод на много труд, упоритост и постоянство. Горда с успеха му е и неговата преподавателка Даниела Цонева.