Постижения 2008/2009 | ПМГ 'Академик Иван Гюзелев' гр. Габрово

Кратки новини

Партньори и програми

  Microsoft IT Academy

 

 

Постижения 2008/2009 Печат Е-поща

1. Математика и Информатика


 

 

1.1. XVIІ Турнир “Черноризец Храбър”

(2008 г.)


5 клас - 1м.Найден Иванов Найденов
6 клас- 1м.Николай Илиянов Иванов, 2м. Илияна Илиева Петрова
9 клас- 3м. Бранимир Иванов Иванов
10 клас- Симеон Симеонов Филипов
11 клас- Йорданка Мартинова Цвяткова
12 клас- Елена Стефанова Ганчева и Петър Тодоров Бочуков

 

1.2. Национален турнир по математика и информатика „Димо Малешков”

(Пловдив 21.11.2008г.)


11 клас- 1 м. Николай Хубанов
10 клас- 1 м. Николай Йорданов

 

1.3. Математически турнир "Иван Салабашев"

(гр. Габрово, 6 декември 2008 г.)

 

5 клас- 1м. Десислава Антонова Бялкова, 2м. Найден Иванов Найденов ,3м. Огнянка Емилова Бонева
6 клас- 1м. Радослав Петров Филипов, 2-3м. Николай Илиянов Иванов
7 клас- 1м. Косара Боянова Ботева
8 клас- 2 м.Петър Иванов Тодоров, 3м. Никола Христов Колев
9 клас- 2м. Бранимир Иванов Иванов, 3 м.Велина Валериева Атанасова
10 клас- 1м. Богомил Божидаров Паралчев, 2м. Мартин Огнянов Никовски ,3-4м. Мария Николаева Станчева
11 клас- 1-2 м.Филип Илиев Рашев, Симеон Георгиев Щебунаев,3м. Йорданка Мартинова Цвяткова
12 клас- 1 м.Борис Емилкар Еспиноза-Калчев, 2м. Елена Стефанова Ганчева

 

1.4. Коледен математически турнир Габрово

(21 декември 2008 г.)

 

6 клас- 1м. Тома Тихомиров Петков,2м. Николай Илиянов Иванов, Радослав Петров Филипов и Цветина Ивайлова Колева
7 клас- 1м. Андреян Ивелинов Желев, 2м. Божимир Валентинов Маринов и Габриела Грозданова Грозева

 

1.5. Математическо състезание "Европейско Кенгуру"

(2009г.)


5 клас- 2м. Найден Иванов Найденов, 3 м. Илиян Валентинов Виденов

6 клас- 1 м. Тома Тихомиров Петков,2 м. Николай Илиянов Иванов, 3 м. Радослав Петров Филипов

7клас- 1 м. Божимир Валентинов Маринов, 2 м. Стефан Радославов Стоянов, 3 м. Андреян Ивелинов Желев

8 клас- 1м. Петър Иванов Тодоров, 2м. Алекс Иванов Ангелов, 3 м.Петя Каменова Николова

9 клас - 2м. Константин Добромиров Търновски, 3м. Бранимир Иванов Иванов

10клас - 1м. Богомил Божидаров Паралчев, 2м. Вероника Христова Йосифова, 3м.Симеон Симеонов Филипов

11 клас- 1м. Йорданка Мартинова Цвяткова ,3м. Йордан Илиянов Илиев , Симеон Георгиев Щебунаев

12 клас- 1м. Добрин Митков Цветков, 2м. Георги Великов Перчемлиев, 3м. Иван Гатев Иванов

 

1.6. Австралийско математическо състезание

5 клас- Найден Найденов – кредит

6 клас- Тома Петков ,Станимир Филипов,Ивайла Драшкова и Илиана Петрова-кредит

10 клас- Николай Йорданов- D,Богомил Паралчев и Симеон Филипов-С

11 клас- Йорданка Мартинова Цвяткова,Симеон Георгиев Щебунаев и Никола Цонев Ботев-С

12 клас- Петър Бочуков- D, Борис Амилкар Еспиноза Калчев- С

 

 

Математика и Информатика

 
© 2005-2018 ПМГ 'Академик Иван Гюзелев' гр. Габрово | За нас