УСПЕХИ Печат Е-поща

На 26.11.2014г. в Ритуалната зала на Община Габрово бяха връчени наградите на победителите в Националния конкурс за детско творчество ,,Аз, моето семейство, моят град“, организиран от НЧ,,Зора-1872“ – кв,,Нова Махала“-гр.Габрово и с подкрепата на Община Габрово. Седмокласникът Петър Милчев Чернокожев спечели втора награда/литература/ във втора възрастова група 5-8 клас  и специалната награда за литература на Община Габрово.

ОТНОВО С НАГРАДА ОТ НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ФИЗИКА - 8 ноември 2014г.

От 392 участника от 23 административни области, Георги Василев Георгиев от 11aклас бе удостоен с втора награда в четвърта възрастова група.

Математическо състезание " Хитър Петър " в гр. Габрово - 11.10.2014г.

Сред явилите се повече от 1700 ученици от цялата страна сред първенците се наредиха децата на ПМГ.

Мартин Даниел Копчев - ПЪРВО място с пълен брой точки сред 550 петокласници.

Лазар Румянов Гърбузанов - трето място в националното класиране на 5 клас.

Яна Цветанова Василева - четвърто място в националното класиране на 5 клас.

Веселин Александров Димов - първо място в националното класиране на 6 клас сред повече от 300 участници в страната.

Седмица на програмирането в Природоматематическа гимназия - повече

Благодирим на училищата, с които съвместно реализираме идеята.

Отличени ученици в конкурса на Регионалната библиотека в гр. Габрово.

Петър Милчев Чернокожев спечели втора награда и сребърен медал на  Националния ученически конкурс "Зелена планета" / 2014/ в раздел "Живот на горите и съдби на хората" -  литературен конкурс-проза. Наградата е връчена на 17.06.2014г. в Руския културно-информационен център - гр. София.

Лора Божидарова Георгиева - трето място на Националния конкурс " Водата - извор на живот " - Бургас, раздел " Литературно творчесто " - поезия.

Добрин Венциславов Башев - приз от национално състезание  по Музика - Пловдив.

Първо място на общинско състезание за отбор 7 клас.

Защита от бедствия, аварии и извънредни ситуации.

Бронзов медал за Димитър Шандурков от 12а клас  и оценка Отличен 6

на Националното състезание по химия и опазване на околната среда - 12 април 2014г. Сливен.

Първа   награда   за  спектакълът          " Човекът в калъф"  по А. П. Чехов.