Карта на сайта Начало Постижения Постижения 2014/2015 СЕДЕМ ЗЛАТНИ И СЕДЕМ СРЕБЪРНИ МЕДАЛА
СЕДЕМ ЗЛАТНИ И СЕДЕМ СРЕБЪРНИ МЕДАЛА Печат Е-поща

ПОРЕДЕН МАТЕМАТИЧЕСКИ ТРИУМФ ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ

“АКАДЕМИК ИВАН ГЮЗЕЛЕВ“ !

СЕДЕМ ЗЛАТНИ И СЕДЕМ СРЕБЪРНИ МЕДАЛА ЗА НАШИТЕ УЧЕНИЦИ ОТ „МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ“!

В международното състезание ,,Математика без граници'' талантливите ни ученици отново доказаха качеството на своите знания, доказаха, че езикът на математиката е разбираем за всеки, пожелал да го знае и взеха участие във второто издание на международното състезание „Математика без граници”. В календара на световните ученически състезания по математика, надпреварата заема своето достойно място, обединявайки младите математици и предизвиквайки ги да премерят сили в обичаната от тях учебна дисциплина. Организатори на международния турнир „Математика без граници”  2014/2015 година са Педагогическа асоциация "Образование без граници" - България и Научно-образователен център "Иновации" – Казахстан. В тазгодишното издание на турнира са заявили участие повече от 10000 ученици. Според регламента, всеки състезател дава обещание да спазва духа на честното състезание и да покаже най- доброто от себе си.
Турнирът "Математика без граници" е за ученици на възраст от 8 до 18 години, разпределени в 9 възрастови групи. Провежда се в 3 дистанционни кръга и финално състезание в България.

Златен медал

и първо място в есенния етап

Сребърен медал

Мартин Копчев - 5 клас