Кратки новини

Партньори и програми

  Microsoft IT Academy

 

 

Постижения
Постижения 2009/10 - Физика Печат Е-поща
Награда за физиците

На Есенното национално състезание по физика, проведено в гр. Варна на 31 октомври 2009г., участниците от нашето училище, Филип Рашев - 12 а клас, Мария Станчева и Богомил Паралчев - 11а клас, ръководени от г-жа Донка Стефанова, преподавател по физика и астрономия в гимназията, се завърнаха с две втори и една първа награда. Поздравления!
 
Ето и техния разказ за събитието: Варна 2009
 
Постижения 2007/08 - Информатика и информационни технологии Печат Е-поща


Николай Стефанов Хубанов - ІІІ място на Есенен турнир по информатика и ИТ, ІІ място Национален кръг по информатика

ръководител проф. Капралов


 

Тома Тихомиров Петков – І място на Областен кръг на олимпиадата по информатика, ръководител Зорница Дженкова


Станислав Александров Тодоров - І място на Областен кръг на олимпиадата по информатика, ръководител Зорница Дженкова 

 

Александър Николаев Николаев - Отличен 6 на Национален кръг олимпиада по Информационни технологии, ръководител Зорница Дженкова


Христо Светославов Димитров - Отличен 6 на Национален кръг олимпиада по Информационни технологии, ръководител Зорница Дженкова


Калоян Радославов Начев - Отличен 6 на Национален кръг олимпиада по Информационни технологии, ръководител Зорница Дженкова

 
Постижения 2007/08 - Математика Печат Е-поща


Петър Тодоров Бочуков - Distinction на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, І място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Христина Георгиева

 

Елена Стефанова Ганчева – Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Христина Георгиева

 

Петър Кънчев - Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ръководител Христина Георгиева

 

Тодор Атанасов -. Credit на Австралийско математическо състезание 2007 по математика, ръководител Христина Георгиева


Тома Тихомиров Петков - ІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място

МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Мария Христова


Радослав Петров Филипов - ІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Мария Христова


Илияна Илиева Петрова – ІІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място Коледен турнир-областен кръг,

ръководител Мария Христова


Симеон Георгиев Щебунаев - І място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг, ръководител Мария Христова


Йорданка Мартинова Цвяткова - ІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, І място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място

МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІІ място Австралийско матем.състезание,

ръководител Мария Христова


Теодора Христова Колева - ІІІ място на МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг,

ръководител Мария Христова


Илияна Илиева Петрова - І място на МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг по математика, ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Мария Христова


Цветина Ивайлова Колева - ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”-областен кръг , ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, І място

Областен кръг на олимпиада, ръководител Мария Христова


Станислав Александров Тодоров - І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ІІІ място Коледен турнир-областен кръг,

ръководител Мария Христова


Станимир Недев Филипов - І място Областен кръг на олимпиада математика, ръководител Мария Христова


Николай Илиянов Иванов – ІІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІ място Коледен турнир-областен кръг,

ръководител Мария Христова


Филип Илиев Рашев – І място на Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Мария Христова


Тома Тихомиров Петков – І място Коледен турнир-областен кръг по математика, ІІ място Австралийско матем.състезание, ръководител Мария Христова


Богомил Божидаров Паралчев – І място Областен кръг на олимпиада по математика, Credit Австралийско матем.състезание, 

ръководител Цветана Кюмюрджиева


Мартин Огнянов Никовски – ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова


Вероника Христова Йосифова - ІІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІI място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Николай Владимиров Йорданов – Credit Австралийско матем.състезание, ІI място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІІ място

МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, Імясто МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, Отлично представяне МС”Европейско кенгуру” - национален кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Мартин Валентинов Янкабаков – ІІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Симеон Симеонов Филипов – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Цветана Кюмюрджиева


Велина Валериева Атанасова – І място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг,

ръководител Корнелия Пашова


Бранимир Иванов Иванов – ІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг,

ръководител Корнелия Пашова


Павел Любомиров Пашов – ІІI място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Корнелия Пашова


Велина Валериева Атанасова – ІІI място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Корнелия Пашова


Пламен Емилов Минков – ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Корнелия Пашова


Тодор Владимиров Тодоров – ІІI място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Корнелия Пашова


Андреан Ивелинов Желев – І място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг,

ръководител Диана Трендафилова


Панайот Димитров Заров – ІІІ място МТ”Черноризец Храбър”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Кристиян Йорданов Марчев – І място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Петър Иванов Тодоров – І място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, І място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг,

ръководител Диана Трендафилова


Косара Боянова Ботева – ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, І място

Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова


Пепа Недялкова Ценкова – ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Мартин Огнянов Никовски – ІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Йордан Тодоров Владов – ІІІ място МТ”Ив.Салабашев”-област.кръг, ръководител Диана Трендафилова


Михаела Георгиева Щебунаева – ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Петя Каменова Николова – ІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Мирослав Атанасов Тетевенски – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Димитър Николаев Шандурков – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Стефан Атанасов Джажев – ІІІ място МС”Европейско кенгуру”-областен кръг, ръководител Диана Трендафилова


Александра Цанева Николова – ІІ място Областен кръг на олимпиада по математика, ръководител Диана Трендафилова

 
Постижения 2009/10 - Български език и литература Печат Е-поща
На XIII Национален литературен конкурс "Любовта в нас", който приключи на 20.02.2010г. във Варна, Десислава Цветомирова Мезинова ор 6 а клас е отличена за стихотворението си "Стоиш до мен" с грамота и право на публикация във вестник "Литература и общество". В конкурса са взели участие 415 ученици от 48 населени места.
 
Станислава Николова от 6а клас получи трета награда на Националния конкурс за литературно произведение "Телефон 112 - моят SOS номер", организиран от "Национална система 112". Нашето момиче е сред дванадесетте призьори, които на 16 декември 2009 година, на официалната церемония за закриване на проведената в страната информационна кампания, получиха своите награди в аулата на Югозападния университет "Неофит Рилски", Благоевград. В конкурса участваха деца на възраст от 7 до 15 години. Станислава се състезава в раздел "Поезия", II група, със стихотворението си "Телефон 112". Тя получи грамота и телефон.

Браво, Станислава! Гордеем се с теб и ти желаем нови творчески успехи!
 
Още статии...
<< Начало < Предишна 11 12 13 14 15 16 17 Следваща > Край >>

Страница 17 от 17
© 2005-2019 ПМГ 'Академик Иван Гюзелев' гр. Габрово | За нас