Банер Печат Е-поща
Неделя, 20 Декември 2009г. 21:45ч.

Ученици сами могат да моделират банер за сайта. Може да изпратите вашето предложение за банер като файл в графичен формат (.jpg, .png, т.н.) с размери 898px x 140px на:  Адресът на е-пощата e защитен от спам ботове. Нужен ви е javascript, за да го видите. . Ще се радваме вашите идеи да са в сайта.

Актуалният банер на страницата - банер.

Страници на класовете Печат Е-поща
Неделя, 20 Декември 2009г. 20:06ч.

Страниците на класовете са възможност за учениците да запазят спомени за класа си през годините. Всеки клас има възможността да моделира страницата си през годината по свой вкус - снимки, текстове, клипове и др. В края на учебната година на сайта ще бъдат запазени всички страници, в които има информация.

Можете да изпращате вашите идеи, файлове или линкове към тях на този адрес:  Адресът на е-пощата e защитен от спам ботове. Нужен ви е javascript, за да го видите. , или да се обърнете към вашите класни ръководители за съдействие.