Кратки новини

ТФ "Движение"

Награда

КЛАСИРАНЕ ЗА V КЛАС 2017/2018г.

Посетете адрес http://infobg.org/mg/index.php, за да проверите дали сте класирани за V клас в ПМГ за учебната 2017/2018г.

ПРИЕМ СЛЕД ЗАВЪРШЕН VII КЛАС

Прочетете за повече информация тук.

Партньори и програми

  Microsoft IT Academy

 

 

За ученици Печат Е-поща

График

 

за консултации на учителите по учебни предмети през втори учебен срок на 2016/ 2017 учебна година 

 

 

Учител Учебн предмет Ден Час Кабинет
1 Цветана Кюмюрджиева Математика Вторник 13:50-14:35 211
2 Иванка Йосифова/ Стефка Кръстева БЕЛ Сряда 14:45-15:30 210
3 Надя Николова БЕЛ

Вторник

14:45-15:30

210

4 Мария Димиева БЕЛ Четвъртък 13:50-14:35 103
5 Марияна Митева БЕЛ Сряда 14:45-15:30 401
6 Пламена Терзиева Английски език Четвъртък 14:45-15:30 406
7 Снежана Лапакова Английски език Сряда 14:45-15:30 306
8 Нина Люцова Английски език Четвъртък 13:50-14:35 106
9 Калина Ботева Английски език Вторник 13:50-15:00 307
10 Мария Попова Английски език Вторник 14:45-15:30 104
11 Ива Станева Английски език Сряда 14:45-15:30 103
12 Силвана Пенелска Английски език Вторник 14:45-15:30 303
13 Габриела Стоянова Немски език Понеделник 14:45-15:30 110
14 Елина Чолакова Немски език Вторник 14:45-16:20 403
15 Светослава Андреева Френски език Понеделник 13:50-14:45 203
16 Ценка Илиева БЕЛ и руски език Сряда 13:50-15:00 109
17 Златина Панайотова Испански език и ДТИ Сряда 14:45-15:30 107
18 Корнелия Пашова Математика Сряда 13:50-14:35 303
19 Радка Петрова Математика Четвъртък

14:45-15:30

201
20 Петя Рос Математика Сряда 14:45-15:30 205
21 Христина Георгиева Математика

Четвъртък

14:45-15:30

204

22 Велина Коева Математика Сряда 14:45-15:30 210
23 Дочка Мичева Математика Вторник 14:45-15:30 207
24 Таня Стоянова Математика и ИТ Вторник 14:45-15:30 109
25 Галя Неделчева Информатика Сряда 14:45-15:30 215
26 Даниела Пендашева Информатика  Петък 14:45-15:30 зала „България”
27 Тоня Ноева  Информатика и ИТ Петък 14:45-15:30 зала „Берлин”
28 Маринела Делуди   ИТ Сряда 14:45-15:30 зала „Европа”
29 Марияна Ванкова Информатика Сряда 14:45-15:30 зала „Вундеркинд”
30 Милена Георгиева Информатика и ИТ Сряда 14:45-15:30 зала „Антоанета”
31 Таня Желязкова Информатика и ИТ Вторник 14:45-15:30 зала „Берлин”
32 Симона Тотева История и цивилизация Четвъртък 14:45-15:30 410
33 Иван Гъдев   История и цивилизация Вторник 14:45-15:30 203
34 Вера Търновска География и икономика Сряда 14:45-15:30 209
35 Людмила  Маринова География и икономика Четвъртък 14:45-15:30 104
36 Мирела Костадинова Цикъл "Филисофия" Петък 14:45-15:30 210
37 Татяна Димитрова Свят и личност Понеделник 14:45-15:30 308
38 Галина Маринова Биология и ЗО Вторник 14:45-15:30 314
39 Анета Варчева Биология и ЗО Вторник 14:45-15:30 213
40 Атанаска Кюмюрджиева Химия и ООС Сряда 14:40-15:30 413
41 Даниела Цонева Химия и ООС, Чов. и прир. Сряда 14:45-15:30 411
42 Радостина Комарницка Физика и астронамия Понеделник 14:45-15:30 313
43 Димитринка Калчева Физика и астрономия Вторник 14:45-15:30 311
44 Пламен Пеев Музика Сряда 14:45-15:30 Кабинет по музика
45 Иванка Здравкова Изобразително изкуство Сряда 13:50-14:35

103

 

 
© 2005-2017 ПМГ 'Академик Иван Гюзелев' гр. Габрово | За нас