Кратки новини

Партньори и програми

  Microsoft IT Academy

 

 

За ученици Печат Е-поща

График

за консултации на учителите по учебни предмети през втори учебен срок на 2017/ 2018 учебна година 

 

Учител

Учебен предмет

Ден от седмицата

Час от/ до

Място на провеждане

Цветана Кюмюрджиева

Математика

вторник

14:40-15:25

410

Надя Николова

БЕЛ

сряда

14:40-15:30

101

Мария Димиева

БЕЛ

вторник

14:45-15:30

307

Рени Микова

БЕЛ

сряда

14:40-15:25

304

Симона Тотева

БЕЛ

петък

14:40-15:25

109

Румен Кънев

БЕЛ

сряда

14:40-15:25

206

Пламена Терзиева

Английски език

сряда

14:40-15:25

406

Снежана Лапакова

Английски език

вторник

14:40-15:25

306

Нина Люцова

Английски език

сряда

14:40-15:25

106

Калина Ботева

Английски език

четвъртък

14:40-15:25

307

Мария Попова

Английски език

четвъртък

14:40-15:25

104

Ива Станева

Английски език

вторник

14:40-15:25

204

Габриела Стоянова

Немски език

четвъртък

14:40-15:25

401

Елина Чолакова

Немски език

сряда

14:40-15:25

203

Златина Панайотова

Испански език и Технологии и предприемачество

сряда

14:40-15:25

107

Корнелия Пашова

Математика

сряда

14:40-15:25

406

Радка Петрова

Математика

вторник

14:40-15:25

201

Румяна Димова

Математика

вторник

14:40-15:25

103

Павлина Стефанова

Математика

сряда

14:40-15:25

310

Димитрина Терзиева

Математика

сряда

14:30-15:15

207

Велина Коева

Математика

вторник

14:40-15:25

210

Галя Неделчева

Информатика

сряда

14:40-15:25

215

Даниела Пендашева

Информатика

сряда

14:40-15:25

„България“

Зорница Дженкова

Информатика и ИТ

сряда

14:40-15:25

103

Маринела Делуди

ИТ

петък

14:40-15:25

„Антоанета“

Марияна Ванкова

Информатика

четвъртък

14:40-15:25

„Вундеркинд“

Милена Георгиева

Информатика и ИТ

сряда

14:40-15:25

„Европа“

Таня Желязкова

ИТ

вторник

14:40-15:25

„Вундеркинд“

Иван Гъдев

История и цивилизация

вторник

14:40-15:25

101

Таня Георгиева

История и цивилизация/
Английски език

сряда

14:40-15:25

410

Вера Търновска

География и икономика

сряда

14:40-15:25

210

Людмила Маринова

География и икономика

понеделник

14:40-15:25

106

Стела Янкова

Цикъл „Философия“

четвъртък

14:40-15:25

203

Татяна Димитрова

психолог

понеделник

14:40-15:25

308

Галина Маринова

Биология и ЗО

сряда

14:40-15:25

314

Анета Варчева

Биология и ЗО

четвъртък

14:40-15:25

213

Атанаска Кюмюрджиева

Химия и ООС

сряда

14:40-15:25

413

Даниела Цонева

Химия и ООС/
Човекът и природата

вторник

14:40-15:25

411

Радостина Комарницка

Физика и астрономия

вторник

14:40-15:25

313

Димитринка Калчева

Физика и астрономия

вторник

14:40-15:25

311

Донка Стефанова

Физика и астрономия

петък

14:40-15:25

313

Пламен Пеев

Музика

вторник

14:40-15:25

К-т по музика

Иванка Здравкова

Изобразително изкуство

сряда

14:40-15:25

207

Забележка:  В седмицата, в която се провежда заседание на педагогическия съвет, консултациите от ден сряда се провеждат в ден четвъртък, по същото време.

 

 
© 2005-2018 ПМГ 'Академик Иван Гюзелев' гр. Габрово | За нас