Четири ученици от ПМГ „Академик Иван Гюзелев” – Габрово участваха в престижния международен турнир по информатика "Romanian Masters of Informatics", който бе проведен дистанционно от 2 до 4 декември 2020 г.
Мартин Копчев от XIa клас завоюва ЗЛАТЕН МЕДАЛ!!!
Той представи България на RMI, защото е в националния отбор
Добрин Башев от XIIa клас е с БРОНЗОВ МЕДАЛ!!!
БРАВО, МОМЧЕТА! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!








Ученици от XII и XI клас на ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ се включиха в проекта Европейската нощ на учените, който се финансира от Европейската комисия по дейностите "Мария Склодовска-Кюри".
Участваха с наука в града REFRESH.
Международното състезание Romanian Master of Informatics е чудесна възможност за учениците от нашата гимназия да демонстрират способностите си по информатика и да обменят знания с ученици от други страни. Тази година от 9 октомври до 12 октомври се проведе седмото издание на RMI, в което участваха 120 елитни състезатели от 10 страни.







